DyingLight: TheFollowing

dying-light-atualizacao-dlc-carro
DROGA NA ZEWNĄTRZ
Cel: Znalezienie wyjścia z kanalizacji.
Po obejrzeniu filmu wprowadzającego, gracz znajduje się w kanałach. Należy poruszać się w rurze kanalizacyjnej i zeskoczyć na dół. Następnie należy przejść trochę dalej i przez otwór w rurze, zanurkować do wody. Później należy przepłynąć na drugą stronę i przytrzymać klawisz „spacji”, aby dostać się na suchy ląd. Kolejnym krokiem jest przejście wzdłuż lewej ściany. Następnie należy wspiąć się na półkę i skoczyć do przodu. Później należy poruszać się prosto i po kilku sekundach gracz pojawia się na powierzchni. Cel zostaje osiągnięty.
Po rozmowie z Leną pojawi się nowy cel.
Cel: Znalezienie kogoś, kto wie więcej o tej plotce.
Należy iść lewą stroną, wzdłuż gór, aby następnie skoczyć na półkę. Nieco dalej, trzymając się rękoma za otwór w skale, należy do oporu wspinać się przez całą drogę w prawo. Spójrzmy teraz w przeciwnym kierunku i przejdźmy na inną półkę. Następnie należy przejść po kłodzie i wykonać fantastyczny skok do wody.
Należy śledzić znacznik na mapie i znaleźć ogrodzony obszar. Aby przedostać się przez ogrodzenie, należy iść wzdłuż niego po lewej stronie. Za zakrętem gracz znajdzie dwie niebieskie rury. Należy wspiąć się po nich i przeskoczyć przez płot. Można również przejść przez dowolną bramę. Po rozmowie z Eylem cel zostanie osiągnięty.
Cel: Poznanie „Ludzi, którzy nie kontaktują się”.
Cel: Znalezienie głównego.
Należy kierować się w lewo i po kilku metrach, po lewej stronie powinna pojawić się stodoła (długi szary budynek). Pierwsze drzwi będą otwarte. Należy podejść do nich i porozmawiać z postacią, która się tam pojawiła. Gdy postać odejdzie, należy wejść do środka. Z prawej strony gracz zobaczy Jasir’a ze swoją córką. Po ich rozmowie, należy porozmawiać z Jasir’em. Oba cele zostały osiągnięte.
Cel: Znalezienie kogoś, kto będzie chciał porozmawiać z graczem.
Należy wyjść ze stodoły i obejrzeć cut-sceny. W tym momencie gracz zapozna się z Kainem.

KAIN I ABEL

Cel: Znalezienie samochodu na pobliskiej farmie.
Należy opuścić bezpieczny obszar i przejść do znacznika bocznego. Warto zwrócić uwagę na to, że w przeciwieństwie do oryginalnej wersji gry, gracz znajdzie się na miejscu z niewielką liczbą budynków. Dlatego też, trzeba działać ostrożnie, aby być przygotowanym do ucieczki. Kiedy gracz dotrze do sąsiedniej farmy, należy przejść przez ogrodzenie.
Cel: Kradzież samochodu.
Na farmie będzie znajdować się kilka bandytów, dlatego też należy być przygotowanym do walki. Kiedy gracz ich pokona, należy wskoczyć do buggy. Następnie należy wrócić z powrotem na farmę.

Cel: Uzyskanie odpowiedzi od dziewczyny, gdzie znajduje się Kain.
Podczas gdy gracz wejdzie na przyczepę, Kaina tam nie będzie. Niemniej jednak gracz będzie mógł porozmawiać z dziewczyną. Po rozmowie z nią poszukiwania będą zakończone.

0 comments