Destiny 2

Destiny 2 zostanie wydany na początku września

Istnienie Destiny 2 – od dawna nie jest tajemnicą, chociaż gra nie jest oficjalnie ogłoszona. Bungie nawet otwarcie podziela część szczegółów tego sequela. Ale najciekawsza rzecz nie została zarezerwowana do publicznej premiery, która wkrótce się wydarzy.
Jeśli uważasz, że oszustów z włoskiego oddziału sieci handlowej, plakaty Destiny 2 zostały już wysłane do sklepów. Wspomnieli „beta” (prawdopodobnie w przypadku zamówienia wstępnego), a data wydania to 8 września tego roku.
W ten sam sposób w Internecie, przeznaczeniu: Wzrost żelaza, więc zdjęcia mogą okazać się prawdziwe. Ponadto, jeśli firma Activision wysyła materiały marketingowe dla punktów sprzedaży, ogłoszenie najprawdopodobniej nastąpi wkrótce – w ciągu najbliższych kilku dni, jeśli zgadujemy, że na terenie kawiarni nie zawiedzie!
Według plotek Destiny 2 zostanie wydany tylko na PlayStation 4 i Xbox One, ale także na PC. Jednak Sony, dzięki przyjaznym kontaktom z firmą Activision, ma prawdopodobnie zaletę: właściciele PlayStation 4 otrzymają dodatkowe materiały przed wszystkimi.

0 comments