dva-screenshot-001

Twórcy Overwatch pokaże coś wielkiego w przyszłym tygodniu

Twórcy Overwatch stale dążą do bombardowania dywanów z rozmaitości z różnymi kalibrami, dzięki czemu fani nie będą się nudzić. Ale tym razem wydaje się, że Blizzard zaczyna coś bardzo dużego.
Twórcy opublikowali niewielki film na Twitterze z tytułem „Archives of the Mission Overwatch”. Plik ten nazywa się „Rise on Kings Row”, który pojawił się siedem lat temu. Dostęp zostanie odblokowany w dniu 11 kwietnia. Wydaje się, że tego dnia dowiadujemy się również, że autorzy tej gry pojął.
Zauważ, że Blizzard już pogrążył się w wydarzeniach na Kings Row w krótkim filmie „Życie i śmierć”. Głównymi bohaterami kreskówki były Fatalna Wdowa i Tracer. Snajperka próbowała zniszczyć Omników, którzy mówili o równości inteligentnych maszyn i ludzi.
Być może zostanie nam powiedziane więcej szczegółów na ten temat: w zeszłym miesiącu, główny scenarzysta Overwatch, Michael Chu obiecał, że w 2017 r. Fabuła zostanie zwrócona na szczególną uwagę.
Ponadto, jego główny artysta Renaud Galand w Instagramie uważa, że ​​zbliżająca się aktualizacja jest jednym z najlepszych dzieł zespołu Overwatch od czasu wydania.

0 comments