apvrtvchfzkfy0os43y0

Wygląda na to, że Nintendo i Ubisoft przygotowują się do przekroczenia Mario i królików na temat boskości

Ubisoft od dawna cenił miłość do Nintendo: francuski dom wydawniczy z przyjemnością wydał wyjątki dla Wii i Wii U. A dla Nintendo Switch firma wydaje się przygotować nietypowy zwrotnicę z najważniejszym symbolem gier wideo – Mario .
Strona internetowa Kotaku informuje, że otrzymała od źródła zbiór ilustracji z Mario + Rabbids Kingdom Battle. Jak można przypuszczać, gra połączy postacie z Nintendo i rabbit królików.
Jak pisze Kotaku, Mario + Rabbids Kingdom Bitwa z gatunkami jest najbliżej RPG. System walki będzie krok po kroku, z możliwością lokalnej współpracy dla dwojga ludzi, i przyprawić grę za pomocą głupich żartów. Ciekawe, że materiały wspomnieć o silniku Snowdrop – najwyraźniej, Bitwa o Królestwo Mario + Rabbids Kingdom Battle są montowane na tej samej technologii, co Dywizja Tom Clancy’s.
Gra będzie miała osiem głównych postaci: Mario, Luigi, Yoshi i Princess Peach, a także cztery króliki … ukryte jako Mario, Luigi, Yoshi i Princess Peach!
Według Kotaku, Mario + Rabbids Kingdom Battle zostanie wydany na przełączniku Nintendo w sierpniu lub wrześniu bieżącego roku. Więc ogłaszają grę, najprawdopodobniej, w dziedzinie E3 2017.

0 comments