Darksiders-3-PC

Ogłoszono oficjalnie Darksiders III

Po tym jak usługa Amazon kupiła „dobrą” usługę i połączyła szczegóły dotyczące nadchodzących projektów Darksiders III, studia THQ Nordic i Gunfire Games Studios nie miały innego wyjścia niż ogłosić projekt.
Zgodnie z oficjalnymi informacjami Darksiders III to akcja przygodowa ze światem otwartym, skupiająca się na badaniach i zgadywania zagadkach związanych ze środowiskiem.
Z punktu widzenia fabuły działanie Darksiders III następuje w przybliżeniu równocześnie z Darksiders II, który został wydany prawie pięć lat temu. Tym razem rola ta została przypisana do siostry Wojny i Śmierci – Rage – która jest wysyłana, aby zniszczyć fizyczne wcielenia Siedmiu Mrocznych grzechów.
THQ Nordic przypomina, że ​​drużyna Gunfire Games odpowiedzialna za grę składa się z kilku kluczowych pracowników zmarłego Vigil Games, w tym dyrektora gry, producenta wykonawczego, dyrektora technicznego, głównego artystę zajmującego się ochroną środowiska, który pracował nad oryginalnymi Darksiders, Darksiders II i ich ostatnimi wydaniami .
Zakłada się, że Darksiders III zostanie wydany na PC, PlayStation 4 i Xbox One w 2018 roku.

0 comments